HakaPaka.pl – nasza firma, nasza pasja

Posted By: Mateusz Gołębiowski In: Nasz sklep On: Comment: 0 Hit: 296

Sklep dla dzieci HakaPaka.pl powstał na gruncie wieloletnich doświadczeń w kilku obszarach. Przede wszystkim zrozumienie potrzeb klienta i umiejętność wychodzenia na przeciw tym potrzebom, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Sklep został stworzony z pomocą rodziców z wieloletnim stażem, którzy swoim doświadczeniem wsparli cały proces planowania i wdrażania.

Patrzymy na sklep nie tylko jako na biznes, ale również jako źródło radości dla pociech i komfortu dla rodziców. Sami robimy zakupy przez internet, więc rozumiemy co się sprawdza, co się przydaje, a co jest zbędne. Mamy doświadczenie w prowadzeniu sklepów internetowych i rozumiemy co jest potrzebne naszym klientom. Chcemy budować przestrzeń profesjonalną, przyjazną i rozsądną.


Zależy nam na Waszym zaufaniu. Tworzyliśmy sklep razem z rodzicami, którzy wiedzą jak ważne jest, by produkty, które kupujemy z myślą o naszych dzieciach były sprawdzone, bezpieczne i przyjazne zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Nasz sklep internetowy HakaPaka rozwija się prężnie i dynamiczne, co utwierdza nas w przekonaniu, że właściwie podchodzimy do sprawy.


Oferujemy Państwu produkty bezpieczne i sprawdzone. Dbamy o to by były też ładne, praktyczne i chętnie wykorzystywane przez najmłodszych użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała Państwa oczekiwania oraz by nasz sklep był funkcjonalny, komfortowy i przede wszystkim – dostarczał rzeczy trwałych, bezpiecznych i estetycznych.

Obsługą mediową sklepu HakaPaka.pl, zajmuje się firma Pryzmat Media

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December